![image-05](https://helloradio.gr/wp-content/uploads/2020/04/image-05.jpg 500w, https://helloradio.gr/wp-content/uploads/2020/04/image-05-300x209.jpg 300w)
Διαφορετική μουσική προσέγγιση, διαφορετική οπτική πραγμάτων, διαφορετικό χιούμορ, διαφορετική γενιά…Αραγε μπορούν να συνυπάρξουν? Αν θέλετε να δείτε αν υπάρχει περίπτωση αυτό το GENERATION GAP ή αλλιώς ΧΑΣΜΑ ΓΕΝΕΩΝ να γεφυρωθεί μη χάσετε αυτή την υπέροχη εκπομπή-κόντρα ανάμεσα σε δύο διαφορετικές γενιές..
Αγαπημένες μουσικές πολύ χιούμορ παιχνίδια και διαγωνισμοί όλα αυτά στο GENERATION GAP…ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!