![Πως θα γίνει φέτος η βράβευση των μαθητών στο Δήμο Ραφήνας Πικερμίου που πέρασαν σε ΑΕΙ & ΤΕΙ](https://www.polismedia.gr/wp-content/uploads/2020/12/2012-11-06-14.46.39-1-680x375.jpg)
Δημαρχείο Ραφήνας
Διαφορετική από τις άλλες χρονιές θα είναι φέτος η βράβευση των μαθητών των Δημοσίων Λυκείων του Δήμου μας, που πέτυχαν την εισαγωγή τους στα Ανώτερα & Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας, λόγω των μέτρων για τον κορονοϊό
Σύμφωνα με πληροφορίες του irafina.gr, η βράβευση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 29 Δεκεμβρίου 2020, και ώρα 11:00 το πρωί, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Ραφήνας